Dnes je , svátek má

Cvičení s flexi-bary

Cvičení s flexi-bary podle krajů České republiky:
Vybrat kraj
všechny sportovní možnosti ve Vašem okolí chybí zde Vaše prezentace?

Několik slov o aktivitě Cvičení s flexi-bary:

Flexi-bar je rehabilitační pomůcka - vibrační kmitací tyč. Cvičení s flexi-bary je vynikající prevencí proti bolestem zad a v případě stávajících bolestí Vám je pomůže odstranit.
Cvičení s flexi-bary je vhodné pro všechny věkové skupiny a s jakoukoli fyzickou zdatností.

Podstatou cvičení s flexi-barem je rozkmitání tyče. Aby se tělo nevychýlilo ze své stabilní pozice, začínají proti kmitání flexi-baru pracovat hluboké zádové svaly, dále pak veškeré břišní svalstvo, svaly pánevního dna, paží, trupu,.... Tím dochází k jejich posilování. Účinky cvičení s flexi-barem pocítíte již po krátké době hlavně v oblasti zad. Pokud trpíte chronickými bolestmi zad, již po několika opakováních dojde k jejich zmírnění nebo úplně odezní.

Kmitací tyč flexi-bar je vyrobena speciálním výrobním postupem ze sklolaminátových vláken, díky nimž je umožněno dosahovat takové frekvence kmitů, která má pozitivní a efektivní vliv na Vaše pracující svaly.

Cvičení s flexi-barem není vhodné pro těhotné ženy od cca 4.měsíce těhotenství, osoby s velmi vysokým tlakem, osoby po akutním zranění nebo s akutním zánětlivým onemocněním.

Časté dotazy