Dnes je , svátek má

HC Pumy Pelhřimov

Aktivity: lední hokej

Klub HC Pumy Pelhřimov byl založen 15. června 2015 pro všechny děti, které chtějí sportovat a bavit se sportem a hrou v pozitivním prostředí. Hlavním trenérem je spoluzakladatel spolku Ivan Padělek.

Adresa:
Dolnokubínská 1451
Pelhřimov 39301
Vysočina kraj
+420737268020
info@hc-pumy.czwww.hc-pumy.cz
Otevírací doba:

nezadáno

Další informace:
Slevy: pro děti
hodnocení

Celkem hodnotilo 0 uživatelů

Aktivity: lední hokej
Kde cvičíme: Zimní stadion Pelhřimov - tréninky na ledě
Nádražní 2245
Pelhřimov

ZŠ Na Pražské - suché tréninky
Na Pražské 1643
Pelhřimov
Cena od: 0 Kč
Slevy: pro děti
Rok vzniku: 2015
Vzdělání a praxe: Ivan Padělek (čtyřnásobný mistr republiky v ledním hokeji a bývalý vynikající hráč české extraligy a KHL). Ivan Padělek je trenér s dlouholetými zkušenostmi ve výchově malých hokejistů, o čemž svědčí to, že jeho soukromou hokejovou školou prošlo více než 200 hokejistů všech věkových kategorií z celé republiky. Trenér Ivan Padělek je majitelem trenérské licence B.

Hlavním cílem spolku je naučit děti, že sport a hra je zábava. Trenéři mládeže budou praktikovat vlídný způsob výchovy malých hokejistů, zejména těch nejmenších. Nepočítáme, ani neevidujeme, kdo dal kolik gólů nebo přihrávek. Všechny děti dostávají stejný prostor v zápasech bez rozdílu výkonnosti, zejména od 1. do 4. třídy. Chceme děti naučit milovat hokej a kolektivní hru. Zejména pak nedopustit dohady dětí o tom, kdo dal kolik gólů a přihrávek. Na to mají děti čas od 5. třídy výš, kdy se v nich probouzí soutěživost a kdy už jsou psychicky odolnější a větší rivalitu spíše unesou. Náš názor je, že ti nejmladší by mezi sebou neměli přehnaně soupeřit, ale měli by být vychováváni pro kolektiv. Po čtyřech letech přátelských zápasů, pohodových turnajů a tréninků, už mají hokej rádi a u hokeje a sportu vydrží do dospělosti i přes krizové situace, které určitě v životě přijdou. Tímto vším však nechceme říct, že jsme se vzdali ambicí vychovávat v klubu špičkové hokejisty.

K tomuto subjektu ještě nenapsal nikdo komentář s hodnocením. Buďte první!

Komentáře s hodnocením mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.

Časté dotazy