Dnes je , svátek má

Barbar gym

Komplexní a funkční tréninky. Pro efektivitu a zpestření využíváme řadu pomůcek (trx, bosu, aquahit, kettlebelly a další). Tréninky jsou odrazem letitých zkušeností. Dbáme na správné provedení cviku.

SprchyParkování
Adresa:
Na Špitálsku 7
Praha - Karlín 18600
Praha
+420775125388
info@barbargym.czbarbargym.cz
Otevírací doba:

nezadáno

Další informace:
Platby: hotovost
hodnocení

Celkem hodnotilo 0 uživatelů

Aktivity: bosu, fitness / posilovna, rehabilitační / kompenzační cvičení, TRX závěsný systém, kardio / aerobní zóna, Strečink
Cena od: 0 Kč
Platby: hotovost
Permanentka: ano

Rozvoj fyzické všestrannosti, trénink, kde TY si udáváš své tempo a stupeň náročnosti. Komplexně zaměřené tréninky, kde nepotřebuješ 1000kg závaží, ale jen motivaci a jednoduše přijít.
Pro efektivitu a zpestření využíváme řadu nejnovějších, ale i nejstarších pomůcek, které fitness průmysl zaznamenal. Tréninky jsou odrazem letitých zkušeností, které se opírají o fakta, nikoliv domněnky, že tak se asi správně cvičí. Dbáme na správné provedení každého cviku, protože jen tehdy bývá účinný.

TRX.

Závěsný systém, kde se využívá vlastní váhy jedince, každý si nastaví svůj vlastní stupeň obtížnosti. Pomůcka využívaná od naprostých zaátečníků až po vrcholové sportovce, jejiž prvopočátky nalezneme u tréninkových programů používanými elitními vojenskými jednotkami USA Navy.
TRX buduje nejen svalovou sílu, ale i rovnováhu, flexibilitu a aktivuje stabilizační svalstvo po celou dobu cvičení.

Barbar trénink
Systém cvičení, který na základě letitých zkušeností a zkoušení, přináší to, co všichni uvádí jako nemožné:
- zlepšení fyzické kondice,
- zvyšování síly a svalového základu,
- a zároveň spalování tuků, během jediného tréninku.
V maximálním počtu 16 lidí a 2 trenérů je zaručeno správné zvládnutí jednotlivých cviků, přizpůsobení tréninku jednotlivci, dle jednotlivcových individuálních možností a dispozic, čímž roste celková efektivita celého tréninku. Trénink je postaven na obdobě kruhového tréninku, kdy si jedinec může sám vybrat stupeň zátěže.
Přinášíme cviky, které jste ještě nikdy neviděli, ale u nás máte tu možnost.

K tomuto subjektu ještě nenapsal nikdo komentář s hodnocením. Buďte první!

Komentáře s hodnocením mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.

Časté dotazy