Dnes je , svátek má

Fotbalové hřiště

Aktivity: fotbal

Sportovně rekreační a kongresový areál s hotelemBohemaland Zlaté Hory
Uspořádejte si u nás soustředění fotbalového oddílu- k dispozici je travnaté hřiště. Rozměry hřiště odpovídají standardům UEFA.

ObčerstveníSprchyMožnost ubytováníInternetové připojeníDětský koutekParkováníBezbariérový přístup
Adresa:
Zlaté Hory 810
Zlaté Hory 79376
Olomoucký kraj
+420603802695
recepce@bohemaland.euwww.bohemaland.eu
Otevírací doba:

nezadáno

Další informace:
Platby: hotovost, platební karta, bankovní převod
hodnocení

Celkem hodnotilo 0 uživatelů

Aktivity: fotbal
Cena od: 0 Kč
Platby: hotovost, platební karta, bankovní převod

Zlaté Hory svým ovzduším splňují požadavky klimatických lázní. Pro zdejší křišťálově čistý vzduch se zde odedávna léčí dýchací onemocnění. Bohemaland je ideální místo pro sport a aktivní odpočinek v létě i v zimě. Součástí sportovního areálu s hotelem Bohemaland je i Ski aréna Příčná, se sjezdovkou 1400m a čtyřsedačkovou lanovkou s nástupním pásem a umělým zasněžováním vzdálená 100m od hotelu. V areálu Bohemaland je k dispozici i tenisová hala vhodná i pro další sportovní aktivity, fotbalové hřiště rozměrů UEFA a umělé jezero.  Ubytování v areálu poskytuje hotel Bohema s kapacitou 75 lůžek, Sport hotel Bohema s kapacitou 120 lůžek  a penzion U lanovky s kapacitou 20 lůžek přímo u nástupní stanice lanovky. Celková kapacita ubytování v areálu včetně chatek je 300 lůžek.

Středem areálu je společenská budova s recepcí pro všechna ubytovací zařízení areálu, ve které se nachází restaurace s kapacitou 250 míst, společenský sál pro 200 osob, variabilní kongresové a školící prostory pro 300 osob, bar a diskotéka. Je možné využít i finskou saunu s ochlazovacím bazénkem a venkovní whirlpool. Parkoviště v areálu zdarma.

K tomuto subjektu ještě nenapsal nikdo komentář s hodnocením. Buďte první!

Komentáře s hodnocením mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.

Časté dotazy