Dnes je , svátek má

H&Z Studio Třebíč | Alpinning, Fitbox, Kruhový tréning

Aktivity: alpinning, fitbox

H&Z Studio Třebíč | Alpinning, Fitbox, Kruhový tréning - skupinové kondiční cvičení pro všechny

ObčerstveníSprchyInternetové připojeníParkování
Adresa:
Dr. Holubce 1
Třebíč 67401
Vysočina kraj
+420732439682
info@alpinning-fitbox.czwww.alpinning-fitbox.cz
Otevírací doba:

PO: 9-21
ÚT: 9-21
ST: 9-21
ČT: 9-21
PÁ: 9-21
SO: 9-10
NE:17-20

Další informace:
Platby: hotovost, předplacený kredit, bankovní převod
hodnocení

Celkem hodnotilo 0 uživatelů

Aktivity: fitbox, alpinning
Cena od: 85 Kč
Platby: hotovost, předplacený kredit, bankovní převod
Permanentka: ano
Určení: bez omezení
Umístění: indoor

H&Z Studio Třebíč - je sportovní studio, které provozuje skupinové kondiční cvičení, vždy pod vedením instruktorů.

Provozujeme následující sporty:

ALPINNING™ - je vlastně taková horská túra vevnitř. Je to sportovní aktivita, při níž skupinka lidí pod vedením vyškoleného instruktora chodí na speciálních trenažérech, tzv. alpitracích. U této sportovní aktivity je nezbytným doplňkem hudba, která sportovce v průběhu cvičení vede. Svou kostrou připomíná ALPITRACK běžecký pás, liší se však v jedné zásadní věci: ALPITRACKOVÝ pás na rozdíl od běžeckého musí sportovec rozpohybovat vlastní silou.

FITBOX - Velký sál, parta lidí, muzika pořádně nahlas a co je nejdůležitější – několik speciálně upravených boxovacích totemů. Nezní to skvěle? Fitbox je zkrátka pořádně nadupaný sport, u kterého se vážně zapotíš, ale odměnou ti bude perfektně vypracované tělo. Hodina fitboxu se skládá z několika druhů úderů, které kopírují rytmus hudby a dají se různě kombinovat – navíc každý si občas potřebuje do něčeho pořádně bouchnout nebo kopnout, a proto je fitbox tolik oblíbený. Lekci samozřejmě řídí školený instruktor, který tě naučí základní údery a povede tě celou hodinou. Jelikož se jedná o velice intenzivní cvičení, na konci každé lekce fitboxu nesmí chybět pořádné protažení.

KRUHOVÝ TRÉNING - Kruhový trénink je tréningová metoda (postup, či program), která se skládá z vybraných cviků ( může jich být až 15 v „kruhu“) zatěžujících jednotlivé svalové skupiny celého těla buď jednotlivě, nebo v kombinaci po dobu předem určenou. Jedním z hlavních faktorů správně sestaveného kruhového tréninku je určitá délka pauzy (přestávky) mezi jednotlivými cviky. Zpravidla je jen tak dlouhá, aby umožnila cvičícímu pouhý přesun z jednoho stanoviště na druhé. Dalším důležitým faktorem je rychlost provádění daného cviku. Měl by se provádět svižně, v tempu, s cílem provést vyšší počet opakování, nikoliv však na úkor správné techniky provedení. Z tohoto důvodu je volba vhodné zátěže (s ohledem na trénovanost cvičícího) rozhodující a klíčová.

K tomuto subjektu ještě nenapsal nikdo komentář s hodnocením. Buďte první!

Komentáře s hodnocením mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.

Časté dotazy