Dnes je , svátek má

Koně-Křesetice

Aktivity: jezdectví, judo

jsme soukromá jezdecká stáj která nabízí rekreační ježdění

Parkování
Adresa:
Křesetice 67
Křesetice 28547
Středočeský kraj
+420721670775
silviehromasova@seznam.czkone-kresetice.cz
Otevírací doba:

nezadáno

Další informace:
Platby: hotovost, bankovní převod
Slevy: pro děti
hodnocení

Celkem hodnotilo 0 uživatelů

Aktivity: jezdectví, judo
Cena od: 180 Kč
Platby: hotovost, bankovní převod
Slevy: pro děti
Permanentka: ano
Určení: bez omezení
Umístění: outdoor

Zabýváme se přirozenou komunikací s koněm,přirozené jezdectví má blahodárný účinek jak na koně tak i na člověka.Jízda v sedle koně, to je ideální spojení relaxace, vztahu ke zvířatům a sportu. Pohyb krajinou na koni znamená pro současného člověka odtrženého od přírody především nezapomenutelný zážitek. Možností, jak si užít těchto příjemných radovánek, nabízí stáj kone-kresetice okres Kutná Hora a blízké okolí hned několik...

 

Přirozená komunikace s koňmi, hovorově známá jako zaříkávání koní, je kolektivní pojem pro variantu techniky trénování koní, kterému od 80. let rapidně vzrostla popularita. Techniky se liší v přesných principech, ale obecně sdílejí stejné zásady rozvíjení vztahu s koňmi, pomocí techniky odvozené z pozorování volně se pohybujícího koně a odmítnutí klasické metody trénování.

Lidé zabývající se přirozenou komunikací s koňmi vytvořili vylučující sociální síť, popisující přístup jako radikální odklon od tradičních technik, které jsou často posuzovány jako založené na použití zbytečné síly. Odborníci se zabývají etologií ohledně koňského chování a tím, že lidé často přisuzují koním lidské vlastnosti (ostatně jako většině zvířatům). Nejznámějšími praktikanty přirozené komunikace jsou Monty Roberts a Pat Parelli, kteří prodávali a předávali své metody skrze knihy, televizní vystoupení, živá vystoupení a jiná média. Všude na světě se najdou lidé, kteří se k této metodě přiklání, ale i ti, kteří ji kritizují.

 

 

Silvie Hromasová

K tomuto subjektu ještě nenapsal nikdo komentář s hodnocením. Buďte první!

Komentáře s hodnocením mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé.

Časté dotazy